Visning av honnørposter for Hakono
|
Sider: 12 3
|
2
|
Generelt / Loggbok Online / Sv: Skylinepower's dagbok, Film side 85, 87, 89 og 94
|
27. mai 2009, 14:46
|
Det har ikke noe å si om det er stengt i sommer.. Du må lytte til kroppen din NÅ ikke vente til sommeren med det. Ikke tenk så mye fremover. Skal du tenke fremover så tenk på fremgangen og skader du kan få om du ikke lytter til kroppen.. |
Honnør gitt av : burny_, 27. mai 2009, 14:50
|
|
6
|
Generelt / Ã…pent forum / Sv: DREP ELLER TORTURER DISSE FOLKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
11. mars 2009, 01:38
|
Fullstendig enig, lenge siden jeg har blitt så provosert som dette. Ikke det at jeg er noe dyreverner eller noe. Men fy faen hvor jævla unødvendig, disse folka fortjener ikke livets rett.
100% som jeg skulla sakt det selv.. Hva om 10 av de sterkeste i verden har gått sammen å denge disse litt i vegger osv. Det blir akkurat det samma som de to dengen en stakkars katt.
De sier jo i starten på filmen at det er en testkatt |
Honnør gitt av : HardON, 11. mars 2009, 02:03
|
|
7
|
Trening / Kroppsbygging og Fitness / Sv: Knebøy-krangel
|
02. mars 2009, 21:23
|
Hadde selv en diskjusjon med en på 3t forrige tirsdag, han sto å viste frem knebøy til en som jikk på tå hver gang han var på tur opp. Så spurte jeg, er det slik du lærer bort bøy? ja sa han å sa satt jeg i gang en diskusjon, å han gidde seg faan ikke.. blir så irritert på slikt.. gidder ikke bry meg lenger på 3t.
DENNE MANNEN VAR INTRUKTØR PÅ 3T  |
Honnør gitt av : Mummelmann, 02. mars 2009, 21:36
|
|
8
|
Trening / Strongman / Sv: deadlift
|
30. januar 2009, 01:15
|
40kg i mark i året er ikke så verst det da? |
Honnør gitt av : Egil Skallagrimsson, 30. januar 2009, 10:06
|
|
13
|
Generelt / Loggbok Online / Sv: HÃ¥kon's Logg! Film s.50
|
09. desember 2008, 21:15
|
09.12.2008:
Siste økt med mark i programmet.
Markløft:
5x92,5kg 5x110kg 5x130kg 5x150kg (PERS!!!!!)
Nedtrekk:
10x65kg 10x65kg 10x65kg
Kommentar:
Var i den dårligste formen på mange uker. lente meg på bøystanga å tengte ''i dag går ingenting min vei'' men det gjor det:
Fyy faan, marken er en drøm!!! forjævlig tungt med 150kg men at det jikk er helt sykt. ikke gått opp for meg. snakkes vi ny 1 rep pers som er litt mere en 160kg på tirsdag eller HÆÆ ? 
Nedtrekk er også lett Lett bøy i mårra.. så jeg ikke belaster korsryggen for mye etter markdag. så skal jeg har fri til tirsdag kansje benk en dag også snart da.. men er ikke sikker på om jeg skal maxe i det. er så jævla sugen i det får tia..
Fikk ikke filmet det, Tom for strøm på kameraet :S Men det som er viktigst er at jeg fikk det OPP!  |
Honnør gitt av : Mr Melk, 09. desember 2008, 22:34
|
|
14
|
Generelt / Loggbok Online / Sv: HÃ¥kon's Logg! Film s.50
|
07. desember 2008, 01:12
|
hva du har i bøy nå da? med belte uten drakt.
Makser skjeldent. trener å trener. men vi får se til neste uke. 16.desember skal jeg maxe i alle 3 hvist det ikke skjer noe kritisk, som det sansynligvis ikke jør 
bra når bøy er gøy ^^ og du står på ? ^^
Aldri trent å vært i så god form som nå. aldri følt meg så sterk. lover bra for min del.
170 i mark skal gå lett det!
Ellers veldig imponerende, spesielt mtp. alderen din, at du har holdt deg i skinnet og ikke makset ut marken enda/i det siste.
Skjønner jeg må stå hardt på hvis jeg skal holde forspranget mitt....
Takker ! her skal ingen henge på !! 
Når i februar og hvor er stevnet? Hadde vært gøy å sett på!
Rm er 21 feb på fræna 
Interessant lesing Håkon! Virker som du trener bra, stå på!:)
Tror du klare hvertfall 170-180 i mark på maksedagen din, jeg klarer 150 og har ikke sjangs på 5'er i nærheten av 145 så du tar nok minst 20-30kg mer enn meg!;-)
keep up the good work:)
Takk 
Jepp Men det er det at jeg er dårlig på 1 rep og god på 5 reppere. har trent mye rygghev å planken før som har gjort meg ganske utholdene i ryggen så den første kan være like tung som den 3. om du skjønner 
Foresten veldig godt for selvtilitt å motivasjon å høre slikt!! det setter jeg pris på. |
Honnør gitt av : Mummelmann, 07. desember 2008, 04:04
|
|
|