Visning av honnørposter for StevenC85
|
Sider: 1
|
1
|
Kosthold / Kosthold og Ernæring / Sv: Cheeseburger fra mc donalds
|
08. februar 2010, 16:25
|
Hva med at du drikker melk etter trening fremfor å spise kylling, eller papp om du vil?
Det finnes vel porsjonsposer med proteinpulver et eller annet sted som du burde klare å gjemme fra foreldrene dine.
Problemstillingen din er forsåvidt på trynet, horsepower - som ikke er lov å selge i norge (?) har du lov å bruke, men proteinpulver - som er lov å selge i norge har du ikke lov å bruke. er ikke kreatinet ditt pulver? men allikevel får du ikke lov å bruke pulver..
Skaff deg ett eller flere barberblad og riss inn "i needz protein powder" forskjellige steder på kroppen. Tvangsinnleggelse kommer til å skje med tiden hvis du dytter i deg flerfoldige cheeseburgere daglig fra mc'ern allikevel. Vertfall når du gjør det for å komme i bedre form. |
Honnør gitt av : thy, 08. februar 2010, 18:17
|
|
3
|
Helse & Velvære / Helse og Livsstil / Sv: Golds Gym Oslo
|
14. november 2009, 14:12
|
Hmm ser at noen tror det koster 700kr + pr måned å trene?!! dette er jo heldigvis direkte feil  Jeg trener på Golds Gym Akersgata (storfornøyd) og betaler 360 kr måneden! (voksen, 12mnd binding) Anbefales!!  Hva hadde du i munnen for å få den prisen?
Jeg ble tilbydt studentpris til 570 i mnd eller noe sånt når jeg var innom... |
Honnør gitt av : Teletubbi104, 14. november 2009, 14:26
|
|
4
|
Generelt / Diskutèr artikler / Sv: Kjetil Fevang - Fripose
|
21. oktober 2009, 15:14
|
Finnes det en video av Daniel sitt friprogram noe sted?
Føler selv at ting gikk for fort i kjetil sitt program, og at det ble mer dans enn posering, og at han heller hopper rundt på scenen og er i sin egen ballerinaverden fremfor å sette poseringene godt nok. |
Honnør gitt av : Teletubbi104, 21. oktober 2009, 20:06
|
|
8
|
Bilder / Bilder av Medlemmene / Sv: Skal over 90 kg!
|
17. september 2009, 17:05
|
Ser bra ut dette. bra bredde på ryggen 
Mulig vi møtes på scenen om noen år, hvis alt går som jeg vil det skal for min egen del  |
Honnør gitt av : Unforgiven, 18. september 2009, 07:45
|
|
|