Visning av honnørposter for Marthe S
|
Sider: 12 ... 14
|
1
|
Bilder / Bilder av Medlemmene / Sv: Marthe`s bildeprofil:
|
01. juni 2012, 00:56
|
Ja, da virker det som min tid er over her på TF. Kommer til å savna mange av dere, og all den motivasjonen og flotte tilbakemeldingene jeg har fått underveis fra dere
Jeg slutter ikke å legge ut bilder, og jeg slutter heller ikke med å logge løftene mine, de blir bare ikke lagt ut her på TF lengre. Gå inn på den offisielle siden min på facebook, så vil bilder, videoer, og tanekr bli lagt ut her, loggingen min skjer på en annen plattform, noe som det er linket til fra facebook siden min Håper jeg ser dere titter innom meg der |
Honnør gitt av : MariusMessiah, 11. juni 2012, 10:10
|
|
4
|
Generelt / Loggbok Online / Sv: Marthe`s logg: siste innspurt til GP.
|
23. april 2012, 10:59
|
Mandag 23. april. 2012:
Jeg aner ikke hva jeg skal starte med å skrive her jeg.... en ting er sikkert, jeg må skrive med farge! hehe Oslo Grand Prix 2012 er over for denne gang, og det sitter ei lita jenta i norges mest forblåste by i en sofa og prøver å la denne helga synke inn!
Jeg var hjemme i 2 dager mellom Sandefjord Open og Oslo Grand Prix, jeg dro til Oslo igjen på torsdagen. Fikk bo hos min delegat som er Heidi Løvdal, vi storkosa oss dagene før konkurransen! stemninga var ufattelig behagelig, og jeg slappa godt av hos henne. Og ikke her heller var latteren langt unna for min del, jeg ler ofte og mye, og jeg trives godt når jeg er med folk som gjør det samme! 
Innveiinga gjorde vi fort unna på fredagen, vi kom tidlig og dro tidlig, noe som passet meg perfekt  På kvelden brukte vi litt ekstra tid på å legge en spesiell type foundation på tatoveringene mine, for å f dem mest mulig bort, itillegg til at vi kjørte meg mye mye mørkere i fargen denne gangen for at de ikke skulle vises så mye som de gjorde på Sandefjord Open, og jeg kan si dere at jeg ble stille og litt vemodig der jeg så den ene tatoveringen etter den andre ble helt BORTE under sminken.... jeg har ikke sett kroppen min uten tatoveringer på snart 10 år.....Merkelig følelse var det... På selve konkurransedagen begynte jeg å kjenne på det, følte meg ikke så "klar" som jeg gjorde til Sandefjord Open, og jeg ble automatisk litt stille fram til vi kom oss til rette inne på Sentrum Scene. Her slappa jeg plutselig av igjen, og latteren og stemninga ble igjen veldig løs og ledig, noe de som satt attmed meg og Heidi la merke til og kommenterte var herlig å høre folk som kosa seg, hihi.
Jeg peisa på med mer karb bak scena denne gangen, og jeg varma steinhardt opp i ca 1 time før vi skulle ut. Jeg kjente det i hele kroppen min under forbedømminga at jeg skulle gi ALT! og det gjorde jeg, jeg virkelig pressa meg hardt under forbedømminga. Når jeg da gikk av scena så følte jeg meg helt rolig og fornøyd, jeg hadde gjort det jeg kom for å gjøre her Nyheten kom fort, og til min ekstreme glede: "Du er videre i finalen Marthe!". Mitt personlige mål var nådd!!! Jeg hadde klart å kvalifisere meg i finalen på en konkurranse som ble sagt å ha et så høyt nivå i år, som speekeren ikke hadde sett på ekstremt mange år! Jeg jubla! 
Jeg var mer avslappa før finalerunden, jeg følte meg jo fornøyd med bare å være i finalerunden, og jentene jeg skulle konkurrere mot var av et nivå jeg ikke ville sammenligne meg selv med engang! Så jeg prøvde å bare nyte denne stunden og følelsen med å skulle bli liggende bak scena og ikke skulle pakke tingene mine, hihi. Men når stykket kom og jeg skulle vær førstemann ut på scena så tok nervøsiteten meg! Jeg ble så nervøs som jeg ikke har kjent siden jeg skulle ha framføring alene på barneskolen! Jeg skalv og rista i hele kroppen, det ble vanskelig gå på tynne hæler i denne formen, og jeg følte meg helt ferdig etter denne runden. Jeg sto alene bak scena etter denne runden, og prøvde å bare roe meg ned, mens de andre jentene snakket og koste seg ilag, mens vi ventet på premieutdelinga.
Så var vi ute der igjen, for siste gang denne helga! Jeg følte meg klar for å gå ut på scena når han skulle rope ut nr 6 og 5. Men var ikke mitt navn som ble ropt ut jo! jeg begynte nesten å gå da nr. 4 ble ropt opp, men det ble heller ikke meg! Jeg holdt på ramle overende da jeg hørte mitt navn og jeg så mot pallen som jeg skulle gå opp på Jeg hyla alt jeg hadde inni meg! Fy faen så rått!! en 3 pl!
Kim Torgersen som har fulgt meg og vært støtten min hele veien sto å tok meg imot rett bak scena, og det smilet og den klemmen han gav meg! det var ubeskrivelig godt, og er et øyeblikk jeg kommer til å huske!
Nå spiser jeg godt igjen, jeg er kommet meg hjem til Bodø, til dyrene mine og hjemmet mitt. Og det er ufattelig godt! Jeg gleder meg til å komme meg tilbake til hverdagen, med lange turer med hunden, og gode økter på gymmen! for nå er det vel bare å peise på videre ? hihi
|
Honnør gitt av : bjørn`, 23. april 2012, 11:42
|
|
5
|
Generelt / Loggbok Online / Sv: Marthe`s logg: siste innspurt til GP.
|
16. april 2012, 22:30
|
Mandag 16. april. 2012:
Endelig hjemme igjen etter flere dager i Sandefjord Kjenner at fly, tog, t-bane, buss, taxi osv osv, for hver gang jeg er sørpå blir tyngre og tyngre for meg. Men jeg gjorde det uansett bra på konkurransen, jeg havna i - 163 cm, og fikk en 4 pl. der, noe som jeg er fornøyd med Jeg kosa meg ute på scena, og fikk mye flotte tilbakemeldinger, som gjorde at det ble extra moro, og kanskje noe jeg kan gjør igjen, hihi. Lærte mye denne gangen også, jeg så lett hva jeg må rette på, og håper å føle meg litt mer pigg til helga under GP
Kom hjem idag, og har vaska og pakka ut i hele dag før jeg tok turen på gymmen. Sykt stolt over å ta 3 X 8 X 80 kg i markløftn idag, dagen etter konurranse, og på lavdag me kun 40 gr. karb det var herlig! resten av økta var også bra egentlig, hihi. FORNØYD
Legger ut noen bilder på bildeloggen min etterpå fra helgas event.
Rygg + traps:
Markløft: 3 sets X 8 reps X 80 kg 2 sets X 12 reps X 40 kg.
En arms t-bar roing: 3 sets X 10 reps X 12,5 kg + stang <-- økning på 2,5 kg.
Pulldown m/rette armer: 1 set X 12 reps X 25 kg, 30 kg. 1 set X 8 reps X 35 kg <-- økning på 5 kg. 2 sets X 12 reps X 20 kg (dropsets).
Liggende chins i smith: 4 sets X 12 reps X 5 kg extra <-- økning på 5 kg. 4 sets X 12 reps X KV. (halvreps).
Stående kabelroing m/tau: 3 sets X 12 reps X 50 kg. 3 sets X 15 reps X 20 kg, 15 kg, 10 kg (dropsets). ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Shrugs m/hantler: 3 sets X 12 reps X 20 kg <-- økning på 2,5 kg.
|
Honnør gitt av : bjørn`, 16. april 2012, 22:31
|
|
10
|
Bilder / Bilder av Medlemmene / Sv: Marthe`s bildeprofil:
|
06. april 2012, 10:41
|
Hvordan klarer du å være så dedikert hele tiden? Virker som du klarer å følge det opplegget du lager, enten det er trening eller kosthold. Jeg faller ut etter en uke på diett  Imponerende. Tror du kan klare akkurat hva du vil klare. Fokus det har du tydligvis nok av  hehe, sånn har jeg vært hele livet mitt. Enten det gjelder skole, jobb eller trening osv. Men nå er vi nordlenninger kjent for å være forferdelig stae, som ikke gir opp med det første, så det kan rett og slett at den "forbannelsen" for å fullføre ting; ligger i genene mine Fordi jeg gjør ikke noe spesielt for å klare å stå på lenge under press, jeg bare gjør det. og jo hardere det blir, jo mer forbanna/sulten på mer blir jeg på en måte. |
Honnør gitt av : sandraerf, 06. april 2012, 10:47
|
|
11
|
Bilder / Bilder av Medlemmene / Sv: Marthe`s bildeprofil:
|
05. april 2012, 00:44
|
Hvem sa at mageruter ikke kunne være digg? :-o
Nei, si det du? Men jeg gleder meg til å spise dem bort igjen, haha :
Beast-mode er tingen!!  Stå på! Jeg heier på deg! Helt klart er det tingen! Takk takk! det hjelper på masse å vite at folk heier, når motivasjonen på morran f.eks er helt i bånn  |
Honnør gitt av : Bell, 06. april 2012, 02:35
|
|
14
|
Generelt / Antidoping / Sv: Razzia i Trondheim
|
20. februar 2012, 17:41
|
Vil nu bare påpek at vi bor i et land med Ytringsfrihet, som faktisk står nedskreve i grunnloven vårres. Om man e en "vanlig ola normann" som hold sæ helt og holdent borte ifra mindre lovlie persona, miljøa, og holdninga, så blir man aldri mistenkt i en sak som f.eks dette her e. Om man så e det; så må man nestn vær rak i ryggen, og tål å ta imot beskyldninga som kanskje ikke e sant, det e endel av live når man e i nærhetn av sånne konteksta. Velg du å delta på en fest f.eks kor folk rundt dæ snorka i sæ kokain eller andre ulovlie midla, så sett du dæ sjøl i fare for å bli svartmala selv om du sjøl kun drekk brus om politie sku ha storma plassn... |
Honnør gitt av : Herman Vandrepølse, 21. februar 2012, 02:52
|
|
15
|
Generelt / Antidoping / Sv: Razzia i Trondheim
|
19. februar 2012, 11:29
|
Syns at dette her tyda på politie i Norge gjør som de skal Blir veldig spennanes å følg denne saken videre. Flere persona som har "mystisk" forsvunne fra offentlige plassa som f.eks facebook. Så det tyda på at dette e en kjempestor og godt planagt aksjon fra politie si sie. Måtte nu flir litt for mæ sjøl, fordi æ trur politie må ha hatt det skøy rundt borde når de kom fram til at aksjon sku hete "Operasjon GILDE", hahahaha
|
Honnør gitt av : Halvmetern, 19. februar 2012, 13:38
|
|
|