Visning av honnrposter for Teresa
|
Sider: 1
|
2
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / Sv: Sommertrening med Teresa! Nye bilder side 23
|
17. juli 2007, 13:45
|
Lenge siden jeg har vært her inne. Etter endt sommerdiett var resultatet ned 5kg fett og opp 1,5kg muskler. Det må jo være bra, ettersom det ikke er mange om går opp i muskler på diett mener jeg... Men jeg tok det over lang tid og gjorde en stor forandring i kosten. Fettprosenten er nå på 15,9 
Nå i sommer blir det mer sånn vedlikeholdstrening. Til høsten må jeg prøve å få på litt mer muskler på rygg og bakside bein. Der er jeg litt pinglete..
Her er noen bilder fra ferien (Kypros). Fikk til én treningsøkt i varmen.
Fortsatt god sommer! |
Honnr gitt av : kriweb, 19. juli 2007, 13:55
|
|
3
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / Sv: Sommertrening med Teresa! Nye bilder side 23
|
17. juli 2007, 13:45
|
Lenge siden jeg har vært her inne. Etter endt sommerdiett var resultatet ned 5kg fett og opp 1,5kg muskler. Det må jo være bra, ettersom det ikke er mange om går opp i muskler på diett mener jeg... Men jeg tok det over lang tid og gjorde en stor forandring i kosten. Fettprosenten er nå på 15,9 
Nå i sommer blir det mer sånn vedlikeholdstrening. Til høsten må jeg prøve å få på litt mer muskler på rygg og bakside bein. Der er jeg litt pinglete..
Her er noen bilder fra ferien (Kypros). Fikk til én treningsøkt i varmen.
Fortsatt god sommer! |
Honnr gitt av : Oda, 17. juli 2007, 14:12
|
|
7
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / Sv: Teresa på sommerdiett! Nye bilder side 17.
|
29. mars 2007, 08:16
|
Min sommerdiett... Hadde time med PT i går, 2 timer! Rimelig sliten etterpå... Men det var utrolig artig og motiverende å se at resultatene kommer. Begynner å se litt blodårer på armene også.. hihi..
Tok måling av fett% osv og det så slik ut: Vekt: 52,5 kg Fett%: 16,6 (19,3 ved forrige måling) Ned i fett siden forrige måling: 2,5kg Opp i ren muskelmasse siden forrige måling: 1kg !!
Veldig fornøyd med det resultatet! Jeg har faktisk klart å gå opp 1kg muskelmasse og over det dobbelt ned i fett. Og da må jeg ha gjort noe riktig. Forrige måling var rett før jul og da hadde jeg gått ned i muskelmasse. Jeg justerte en del på maten, og det var det som skulle til. Samtidig har jeg trent veldig bra i vinter, sjelden under 5 ganger pr uke.
Nå har jeg fått nytt treningsprogram med 4 splitt. Jeg skal ikke kjøre de tunge basisøvelsene, men heller konsentrere meg om å finpusse. Jeg sliter en del med vonde knær, det høres ut som knekkebrød når jeg trener ben tungt. Nå har jeg fått noen helt nye øvelser som ikke stresser knærne mine i det hele tatt. Spennende å se om jeg får bra resultater av de. Nå fremover skal jeg øke antall repetisjoner igjen, i vinter har jeg tren med tyngre vekter og få reps. Har også meldt meg på yoga, min PT synes det var en god ide siden jeg har litt stiv muskulatur her og der, spesielt i setemuskulaturen. Det sliter litt på korsryggen min, hvor jeg har en gammel skade.
Jeg synes det har gått litt trått på trening i det siste, men nå fikk jeg et lite kick til å stå på litt ekstra. Jeg er jeg halvveis til målet, innen juni skal jeg har en fett% på 15.
Et par bilder av dagsformen (før trening)... (Ikke se på mongotrynet mitt, prøver bare å være blid )
|
Honnr gitt av : anon30, 22. april 2007, 12:40
|
|
9
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / Sv: Teresa - Profil :) Nye bilder side 12.
|
16. februar 2007, 18:36
|
Hehe... Nå må jeg le.. Det var mange komplimenter på en gang! Men tusen takk altså!!
Og da regner jeg med at jeg får noen stemmer av deg på FHM forsidejakten!?  Legger ved et bilde så ser du hvordan... |
Honnr gitt av : Unforgiven, 16. februar 2007, 19:37
|
|
13
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / SV: Teresa - Profil :)
|
12. oktober 2006, 21:21
|
Du er knallfin  bra skuldre og armer på deg. Liker beina dine veldig godt  Vi er ganske like i kroppen , du og jeg egentlig og det tror jeg du også har kommentert tidligere  Fint at du oppdaterer profilen din  Takk Morni! Ja stemmer det. Vi er vel like høye, men du har nok en del mer muskelmasse enn meg... Men jobber med saken!   |
Honnr gitt av : Omar, 27. oktober 2006, 15:51
|
|
14
|
Treningsforum Crew / Recycle Bin / Sommertrening med Teresa! Nye bilder side 23, 27
|
12. oktober 2006, 07:50
|
Hei  Prøver meg på en profil igjen jeg… skal prøve å være litt flinkere til å oppdatere med bilder.
Jeg er 29 år og har trent med vekter i ca 8 av de. Akkurat nå er jeg på en ”semi-diett” bare for å sjekke hvordan formen kan bli. Planen var å være med i Better bodies fitness modell search, men kom ikke videre etter at bildene var sendt inn. Det var visst mange som søkte og kun 15 som kom videre. Får heller prøve igjen neste år! Men jeg tenkte likeså godt å fortsette dietten, jeg har vært litt tyngre enn jeg er komfortabel med de siste årene. Kanskje jeg stiller i bodyfitness til neste år, hvem vet.. 
Er godt i gang med et nytt treningsporgram, og føler jeg har hatt litt fremgang. Har stått litt på stedet hvil en periode, digg å føle at man kommer seg videre!
Legger ut noen bilder av hvordan formen er nå, kommer flere bilder senere av rygg osv.
|
Honnr gitt av : Omar, 27. oktober 2006, 15:49
|
|
|