KRISTIANSAND SHOWLIFT OPEN 06
8 APRIL KL12.00
Vi i kristiansand strongteam ønsker velkommen til åpent strongman stevne i kristiansand, stevnet vil foregå innendørs i en idrettshall på Nodeland 12 km vest for kristiansand , kommer dere fra øst følger dere E-39 mot Stavanger, kommer dere fra vest tar dere av ca 12 km før kristianand mot Nodeland, vi setter opp skilt ved E-39, i fjor var det 22 deltagere fra Norge,Sverige og England
Det blir stands av MRM og Viking Suplements
Dette er et enkeltøvelse stevne dvs at du kan stille i 1 eller 6 øvelser i en klasse, vi kommer til å ha følgenede klasser: Damer, -90kg,-105kg og +105kg
Norges sterkeste -105kg vill foregå parallelt, får å delta her må du stille i alle øvelsene i -105kg klassen.
Premier
Det blir premiert for 1,2 og 3 plass etter hver øvelse
premie for beste debutant
premie for beste enkelt prestasjon
Havana sponser bankett til sammenlagtvinnerene i hver klasse
Premier for alle overall vinnere
Hoved dommer
SVEND VIKING KARLSEN
Info om øvelse finner du her: http://home.webnorge.no/krsand_strongteam/Har du spørsmål ang øvelsene eller ønsker påmeldingsskjema
kontakt lars:
lanils@hotmail.com eller +4741527592
Frist for å melde seg på er 8 mars 2006
Andre spørsmål ang. konkurransen kontakt Ronny:
Ronny.Barstad@agmo.noHOTEL INFOBestillingskode: Ifbm turnering· Enkeltrom 550 NOK
· Dobbeltrom 650 NOK
· Trippelrom 750 NOK
Scandic Kristiansand
Markens gate 39
4612 Kristiansand
Tlf 00 47 21 61 42 00
Fax 00 47 21 61 42 11
kristiansand@scandic-hotels.comDeltager info
[/u][/b]
Vi holder info møte fredag kl 20 på scandic hotel, her vil vi gjennomgå regler og øvelsene, alle deltagerene får utdelt 2 inngangspass, arrangør holder mat og drikke under konkurransen. Innveiieng foregår også på info møtet, alle utøverene blir kjørt i buss tur/retur hotell-stevneplass. Startavgift 200 NOK, betales på infomøte.
Viktig info
Etter 8 mars er det ikke mulig å bytte vektklasse! dette er kun mulig hvis du veier for mye på innveiingen 7 april å blir tvunget til å gå opp en klasse, så meld dere på i den vektklassen dere skal delta i og ikke den dere ønsker å delta i
Tidsjema
[/u]
Rekkefølgen på klassene blir: Dame, -90, -105, +105
kl.1200 Yokerace
kl.1300 Logglift
kl.1400 Farmer walk
kl.1500 Atlas stones
kl.1600 Tyreflipp
kl.1700 Conans
BANKETT ca.265,- pr pers for grillbuffet med dessert og kaffe
Påmeldte utøvere til konkurransen:
Dame:Anne sonesen
Heidi Monsen
Gemma Tayler
Hanne Bingle
Alyson Smith
-90kgTor Aanensen
Steffen Dukene
Gavin Smith
-105kgLars E Nilsen
Leiv B Sødal
Ronny Barstad
Raymond Bechen
Jon Bowles,
Mark Smith,
Tom Jones
Scott Reid
Nils Kjetil Sande
Danny Andersen
Mats Jønson
+105kgEgil Johnsen
Jan Dukene
Espen Aune
Tommy Thommasen
Haldor Berg
Colin Anderson
Bjørn Larsen
Raymond Lillemo
Arild Haugen
Lars Rørbakken
Espen Lund