
Mr. Olympia til Oslo
Diverse01.04.2019Joachim Marhaug0
Det har vært forhandlet i kulissene i månedsvis og i dag kan vi endelig komme med den store nyheten. Avtalen er signert, lokalene er sikret og datoen er bestemt. Det er bare å glede seg!
Mr. Olympia har tidligere vært avholdt i Las Vegas i USA. Det har stadig kommet mange europeere som deltar og ledelsen har funnet det dit hen at det vil være naturlig å plassere dette "midt i mellom". Siden Norge er et av verdens rikeste land og kan by på topp teknologi og fasiliteter så falt valget på Oslo. Dette sier presidenten i IFBB, Rafael Santonja:
- Vi har lenge ønkset å arrangere Mr. Olympa i Europa. Nå kan vi endelig avsløre nyheten om at valget har landet på i Norge. Vi har med oss de største sponsorene og søker nå lokale sponsorer i Norge. Vi gleder oss veldig til å komme til vakre Norge, sier Rafael.
Avtalen er signert.
Den 12. og 15. september vil derfor Fornebu bli fylt opp med tonnevis av muskler og siden det er plass til titusenvis av tilskuere er dette et perfekt sted for dette muskelmekkaet som vil finne sted.
Denne helgen vil superstjernene innen bodybuilding komme. Dexter Jackson, Phil Heath, Shawn Rhoden for å nevne noen, samt legendene Ronnie Coleman, Lee Haney, Dorian Yates og Jay Cutler er hyret inn for å være en del av showet med signering og egne stands.
Dette vil bli tidenes supershow for Norges kroppsbygger- og fitnessmiljø. Hold av datoen for dette vil garantert være noe du bør være en del av!
Verdens første vegetarianske kroppsbygger
Fitness21.09.201966
Ronnie Coleman trener 5 dager i uka etter flere ryggoperasjoner
Fitness13.08.201920
Ronnie Coleman er tilbake på trening
Fitness08.01.2019289
8x mesteren i Mr. Olympia Ronnie Coleman kan kanskje aldri gå igjen
Fitness20.11.201880