Resultater 2005
Dameklassen
Truckpull 3.5tonn
1 Anne Sonesen 51.6sec
2 Heidi Monsen 3.5m
3 Hanne Bingle 1.6m
yokerace 150kg.15m
1 Anne Sonesen 7.5sec
2 Heidi Monsen 11.2sec
3 Hanne Bingle 13.9sec
farmers walk 60kg
1 Anne Sonesen 111.3m
2 Hanne Bingle 59m
3 Heidi Monsen 33.2m
dekkvelt 200kg.4 velt
1 Anne Sonesen 26.5sec
2 Heidi Monsen 3 velt
3 Hanne Bingle 0 velt
overall vinner i dameklassen Anne Sonesen
herrer –90kg
truckpull 4.5tonn
1 Håkon Paulsen 25.1sec
2 Leo Mellgren 31sec
3 Vegard Tevik 29.8sec
4 kristian Nese 44.4sec
yokerace 190kg,15m
1 Steffen Dukene 6.7sec
2 Leo Mellgren 7.6sec
3 Håkon Paulsen 13sec
4 Vegard Tevik 14.2sec
5 Kristian Nese 27sec
farmers walk 85kg
1 Vegard Tevik 56.7m
2 Steffen Dukene 52.1m
3 Leo Mellgren 47m
4 Håkon Paulsen 40.6m
5 Kristian Nese 27m
dekkvelt 200kg, 6 velt
1 Leo Mellgren 20.6sec
2 Vegard Tevik 22.5sec
3 Steffen Dukene 24.7sec
4 Håkon Paulsen 26.2sec
5 Kristian Nese 27.2sec
atlasstones 95-130kg
1 Leo Mellgren 17.8sec
2 Steffen Dukene 41.5sec
3 Vegard Tevik 4 steiner
4 Kristian Nese 2 steiner
5 Håkon Paulsen 1 stein
overall vinner –90kg Leo Mellgren
herrer –105kg
truckpull 7.5tonn
1 Ronny Barstad 32.6sec
2 Kent Stenegren 34.1sec
3 Arild Haugen 35.7sec
4 Patrik Alngren 58.5sec
5 Mark Smith 63.8sec
yokerace 230kg, 15m
1 Ronny Barstad 6.8sec
2 Mark Smith 7.7sec
3 Patrik Alngren 8.4sec
4 Arild Haugen 11sec
5 Kent Stenegren 15.4sec
farmers walk 100kg
1 Ronny Barstad 55.5m
2 Arild Haugen 53.2m
3 Kent Stenegren 40.4m
4 Patrik Alngren 32.1m
5 Mark Smith 22.4m
dekkvelt 300kg, 4 velt
1 Arild Haugen 12.8sec
2 Ronny Barstad 18.8sec
3 Kent Stenegren 20.3sec
4 Patrik Alngren 32,8sec
5 Mark Smith 2 velt
atlasstones 95-140kg
1 Arild Haugen 12.3sec
2 Kent Stenegren 24sec
3 Ronny Barstad 24.1sec
4 Mark Smith 4 steiner
5 Patrik Alngren 4 steiner
overall vinner –105kg Ronny Barstad
herrer +105kg
truckpull 7.5tonn, 12m
1 Reidar Kvåle 23.8sec
2 Espen Aune 28sec
3 Tommy Thommasen 30.2sec
4 Lars Erik Nilsen 33.8sec
5 Andreas Tiller 35.3sec
6 Jan Dukene 35.5sec
7 Colin Andersen 37.8sec
8 Jon Bowles 56.5sec
9 Jonny Sandeland 45.2sec
yokerace 300kg, 15m
1 Espen Aune 7.5sec
2 Reidar Kvåle 7.7sec
3 Colin Andersen 10.9sec
4 Jan Dukene 12.5sec
5 Jon Bowles 15.7sec
6 Andras Tiller 22.8sec
farmers walk 120kg
1 Reidar Kvåle 54m
2 Tommy Thommasen 47m
3 Jan Dukene 36.3m
4 Jon Bowles 35.5m
5 Espen Aune 30m
6 Colin Andersen 27.2m
7 Andreas Tiller 22.5m
8 Jonny Sandeland 2.4m
dekkvelt 460kg, 4 velt
1 Espen Aune 15.7sec
2 Reidar Kvåle 17.3sec
3 lars Erik Nilsen 21.2sec
4 Andreas Tiller 24.7sec
5 Tommy Thommasen 39.2sec
6 Jon Bowles 43.2sec
atlasstones 120-170kg
1 Reidar Kvåle 25sec
2 Lars Erik Nilsen 25.7sec
3 Tommy Thommasen 29.6sec
4 Espen Aune 68.2sec
5 Jan Dukene 4 steiner
6 Andreas Tiller 3 steiner
7 Jon Bowles 2 steiner
8 Colin Andersen
overall vinner +105 Reidar Kvåle
[Vi ses neste år. god sommer