Kval
59 407,5 kg
1. Tore Økland Haugaland SK 422,5
66 455 kg
1. Jan Roytvand OPIL 595.0
2. Simon Bråthe Johansen Lenja AK 487.5
3. Yngve Hopen Odin SK 465.0
74 495 kg
1. Kim-Raino Rølvåg Sandnessjøen SK 712,5
2. Tormod Andersen Lenja AK 660.0
3. Bjørn Astad Oslo SK 655.0
4. Stian Bjørge Brumunddal AK 635.0
5. Simen Imingen Brumunddal AK 625.0
6. Eivind Sperre Austnes Sjøholt AK 610.0 (om han deltar)
7. Steinar S Nordal Kristiansand SK 600
8. Viggo Torgersen SPUVI 547.5 (deltar på Master EM)
9. Frode Larsen Rana KK 547.5
10. Odd-Stian Solvang Sandnessjøen Styrkeløftklubb 520.0
5. Hans Erik Folkeseth Halden SI 650.0 (deltar på Jr-EM)
83 537,5 kg
1. Sigve Valentinsen Sandnes AK 750.0
2. Kim Gundersen Ulefoss SK 730 (men stiller ikke??)
3. Espen Andreas Rødsjø Fræna AK 670
4. Roy Kjetil Danielsen Sandnes AK 660
5. Stian Bjørge Brumunddal AK 652.5
6. Fredrik Aasgaard Oslo SK 650.0
7. Odd Inge Sandberg Alta AK 645.0
8. Stian Botenen Førde 640 (ustyrsfritt, pers med utstyr 750)
9. Tom Jonas Billit Oslo SK 632.5
10. Jonas Stavik Aas Fræna 622,5
11. Fredrik Danielsen Øksfjord AK 607.5
12. Øystein Aamo Orkanger IF 600.0
1. Kjell Egil Bakkelund Brumunddal AK 777.5 (deltar i stedet på Jr-EM)
93 577,5 kg
1. Are Knutszen Oslo SK 845 (skal etter rykten mangle 1 kg på vekta og åpne på ca 800 kg)
2. Espen Hansen Kristiansand SK 740
2. Arild Bokneberg Sandnes AK 740
4. Helge Sviland Sandnes AK 722.5
5. Geir Gregersen Sande KK 720.0
6. Jan Edvard Jensen Rana KK 717.5
7. Martin Gaare Bakke Røros SK 705.0
8. Julian Lysvand Steinkjer SK 700.0
8. Lars Andreas Bruland Førde IL 700.0
10. Raymond Jenssen Bodø SK 672.5
11. Kjetil Olsen Alta AK 660 (kjører opp til 700+)
11. Svein Olav Farstad SK Ask 660.0
11. Kim Andre Oftedal Stavanger SK 660.0
11. Erik Fredriksen Brumunddal AK 660.0
15. Roy Kjetil Danielsen Sandnes AK 650.0
15. Edvard Heimen Fræna AK 650.0
105 595 kg
1. Bjørn Andreas Bull-Hansen Halden SI 830.0
2. Jan Inge Espedal Sandnes AK 815.0
3. Kim Andre Blikås Førde IL 805.0
4. Hans Øynes Kristiansand AK 800.0
5. Jan-Roger Johansen Rana KK 782.5
6. Tollef Taksdal Oslo SK 777.5
7. Jøren Skadsem Eikeland Ganddal AK 772.5
8. Øystein Aas Askim SK 760.0
9. Trond S. Johansen KK-67 757.5
10. Tony Andre Pettersen Brumunddal AK 742.5
NB 11. Andreas Hjelmtveit Hommersåk AK 735.0 ( siste 24 mnd er 810 pers)
12. Bård Ove Hoel Sjøholt AK 725.0
1. Stian Walgermo Møllevik Sjøholt AK 867.5 (deltar ikke pga EM)
3. Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK 780.0
5. Joachim Lindseth Oslo SK 830 (Reserve Jr-EM)
120 617,5 kg
1 Asbjørn Randen Oslo SK 980.0
1. Tor Herman Omland Sandnes AK 980.0
3. Jørgen A. Hansen Oslo SK 955.0
4. Per Ove Sjøl Sande KK 852.5
5. Rune Lauvås Moss SIK 850.0
6. Svein - Vidar Thomassen Alta AK 847.5
7. Iakov Dolgov KK-67 837.5
8. Kim Ollestad Hansen Ganddal AK 810.0
9. Per Marius Hole SPUVI 805.0
10. Mats Daniel Skrede Førde IL 770.0
11. Kristoffer Hansen Namsos SK 765.0
12. Sven Jøran Haugen Nes SIL 755.0
13. Sven Winther Von Der Lippe Kristiansand AK 740.0
14. Jan Arne Lykseth Kristiansand AK 712.5
(1.)Roy Holte Fræna 980 (skadet)
3. Bo Andre Bergan Oslo SK 862.5 (deltar ikke pga - Jr EM)
shw 635 kg
1. Hans Magne Bårdtvet KK-67 1000
2. Lars Dalby Markussen Halden SI 980.0
3. Lars S. Kirkebøen Sande KK 940.0
4. Martin B. Rønning Oslo SK 937.5
5. Geir Arne Giseth Odin SK 907,5
6. Niklas Zelin KK-67 880.0 (deltar ikke jfr OD)
7. Einar Gilberg Nidarø 870.0
8. Andreas Tiller KK-67 855.0 (Deltar ikke jfr OD)
9. Åge Berntsen Melhus IL 835.0
10. Ørjan Leirheim Odin SK 700.0
1. Carl Yngvar Christensen Brumunddal AK 1065.0 deltar ikke pga Jr-EM
2 Gud KK-67 1002.5 (skadet?)