Arrangør: Jönköping, Sverige
Løftere fra Norge:DAMER - JUNIOR 1. 60 Tutta Kristine Hanssen Moss SIK
2. 67,5 Sara Berget * Røros SK
HERRER - JUNIOR 1. 67,5 Hans Erik Folkeseth * Halden SI
2. 82,5 Kjell E. Bakkelund Brumunddal AK
3. 82,5 Alexander Høivik * Odin SK
4. 90 Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK
5. 100 Martin Bakke Røros SK
6. 100 Stian Walgermo Sjøholt AK
7. 110 Jørgen A. Hansen Oslo SK
8. 110 Morten Hope * Odin SK
9. 125 Kristoffer B. Hansen Namsos SK
10.125 + Carl Y. Christensen Brumunddal AK
RESERVE HERRER - JUNIOR
1. 100 Kim Andre Blikås* Førde IL
_________________
PåmeldingslisteForeløbig Finnland, Norge, Sverig og Hviterussland som er påmeldt..!
WOMEN J23 Entry List 48kg Wed 10 Jun 2009 LIIMATAINEN Miia 1986 SWE 112.5 55.0 120.0 287.5
ALMROTH Erika 1993 SWE Res 105.0 45.0 115.0 265.0
52kg Wed 10 Jun 2009 ALMROTH Kristine 1988 SWE 155.0 70.0 150.0 375.0
56kg Thu 11 Jun 2009 BRAGE Angelica 1987 SWE 161.0 85.0 170.0 416.0
ERIKSSON Nina 1989 SWE 140.0 85.0 122.5 347.5
60kg Thu 11 Jun 2009 HANSSEN Tutta 1989 FIN 165.0 110.0 170.0 445.0
SALO Tiina 1988 FIN 115.0 82.5 127.5 325.0
BJÖRKLUND Emma 1987 SWE Res 80.0 50.0 110.0 240.0
67.5kg Fri 12 Jun 2009 SIIRILÄ Henna 1986 FIN 165.0 100.0 165.0 430.0
BERGET Sara 1991 NOR 160.0 80.0 136.0 376.0
ARVIDSSON Marie 1989 SWE 137.5 72.5 135.0 345.0
75kg Fri 12 Jun 2009 KVIST Josephine 1988 SWE 150.0 75.0 152.5 377.5
ÓLAFSDÓTTIR Thelma 1986 ISL 115.0 75.0 112.5 312.5
90kg Sat 13 Jun 2009 GVOSTENOVIC Viktoria 1990 SWE 162.5 90.0 155.0 407.5
MEN J23 Entry List 52kg Wed 10 Jun 2009 KERYMAU Ruslan 1994 BLR 160.0 80.0 130.0 370.0
56kg Tue 09 Jun 2009 ILYUKOVICH Alexei 1993 BLR 160.0 80.0 140.0 380.0
LIKHARAD Vadzim 1992 BLR 150.0 85.0 130.0 365.0
60kg Wed 10 Jun 2009 KETTUNEN Arto 1989 FIN 200.0 115.0 180.0 495.0
HANCHAROU Yauheni 1991 BLR 165.0 105.0 160.0 430.0
67.5kg Wed 10 Jun 2009 FOLKESETH Hans E. 1989 NOR 205.0 152.5 205.0 562.5
GABRIELSSON Marcus 1990 SWE 215.0 122.5 222.5 560.0
ALMAN Christoffer 1989 SWE 190.0 160.0 192.5 542.5
PAULIUKEVICH Mikalai 1993 BLR 200.0 125.0 185.0 510.0
75kg Wed 10 Jun 2009 BIZUKOVICH Vadzim 1989 BLR 295.0 170.0 270.0 735.0
LAPPALAINEN Samuel 1986 FIN 280.0 160.0 270.0 710.0
JOHANSSON Christer 1986 SWE Res 205.0 160.0 240.0 605.0
82.5kg Thu 11 Jun 2009 JOHANSSON Emil 1986 SWE 280.0 180.0 280.0 740.0
NIKALAYENKA Aliaksei 1986 BLR 282.5 190.0 265.0 737.5
RONKAINEN Mikko 1987 FIN 280.0 180.0 270.0 730.0
SKOGLUND Bernhard 1988 SWE 280.0 187.5 250.0 707.5
BAKKELUND Kjell Egil 1987 NOR 255.0 180.0 240.0 675.0
HELLBERG Jens 1990 SWE Res 280.0 140.0 242.5 662.5
HÖIVIK Alexander 1986 NOR 225.0 205.0 230.0 660.0
KÖNTTÄ Tarmo 1986 FIN 237.5 170.0 240.0 647.5
90kg Thu 11 Jun 2009 IVARSSON Mathias 1987 SWE 331.0 215.0 277.5 823.5
HALUNEN Eero 1986 FIN 270.0 220.0 280.0 770.0
EIKELAND Kristoffer 1988 NOR 257.5 170.0 277.5 705.0
TANO Richard 1986 SWE Res 290.0 160.0 235.0 685.0
MÖHKÖI Janne 1987 FIN 230.0 187.5 260.0 677.5
100kg Fri 12 Jun 2009 NEVALA Markku 1986 FIN 310.0 190.0 300.0 800.0
LOUTONEN Adam 1986 SWE 310.0 215.0 265.0 790.0
WALGERMO Stian 1986 NOR 300.0 195.0 285.0 780.0
KASPEROVICH Artsiom 1989 BLR 285.0 217.5 262.5 765.0
LIND Mathias 1989 SWE 305.0 185.0 260.0 750.0
BLIKåS Kim Andre 1990 NOR Res 270.0 180.0 275.0 725.0
MURTOVAARA Pasi 1986 FIN 270.0 162.5 287.5 720.0
BAKKE Martin 1986 NOR 305.0 165.0 245.0 715.0
110kg Fri 12 Jun 2009 HANSEN Jörgen A. 1986 NOR 340.0 220.0 290.0 850.0
LUNDSTRÖM Kristoffer 1986 SWE 330.0 230.0 270.0 830.0
HOPE Morten 1987 NOR 295.0 232.5 237.5 765.0
125kg Sat 13 Jun 2009 HANSEN Kristoffer 1987 NOR 280.0 200.0 327.5 807.5
TROKIC Damir 1989 SWE 300.0 195.0 285.0 785.0
HARJAPÄÄ Martti 1988 FIN 290.0 172.5 320.0 782.5
SUNDBERG Emil 1989 FIN 300.0 180.0 275.0 755.0
125+kg Sat 13 Jun 2009 CHRISTENSEN Carl Yngvar 1988 NOR 350.0 233.5 317.5 901.0
KORKIA-AHO Tuomas 1987 FIN 320.0 295.0 265.0 880.0
SJÖGREN Robin 1987 SWE 285.0 210.0 250.0 745.0