Oslo Grand Prix 2014 - Resultatliste

13.04.2014Joachim Pedersen0

Resultatliste fra Oslo Grand Prix 2014.

Resultatliste fra Oslo Grand Prix

Women's Athletic Fitness -165cm
1. Marie Vagstad Eldring - Atletix Fitness Klubb - Norway
2. Linda Brekke - Kaliber Gym Fkk - Norway
3. Camilla Anstensen - Team Fitness4u- Norway
4. Maria Kolby Sonstad - Kaliber Gym Fkk -Norway
5. Mai-Britt Fløan Øie - Kaliber Gym Fkk - Norway
6. Synnøve Ulseth - Kaliber Gym Fkk - Norway

Women's Athletic Fitness +165cm
1. Stine Marie Løvoll - Team ToppForm - Norway
2. Amanda Almroth - Team GymGrossisten -Sweden
3. Lone Gilje - Partner Gym KFK - Norway
4. Stina Mittermaier - Team Nutramino - Sweden
5. Helen Wilhelmsson - Team Fairing - Sweden
6. Nora Skånøy - Kaliber Gym Fkk - Norway

Men's Athletic Fitness -178 cm
1. Jim Kullenstjärna - Team Body Science - Sweden
2. Erlend Brandtsegg - Kaliber Gym Fkk - Norway
3. Robert A Berg -Team 24 Fitness - Norway
4. Christian Aunan - Kaliber Gym Fkk - Norway
5. Glenn Waksvik - Atletix Fitness Klubb - Norway
6. Sigve Aastorp Tangen - Lasse's Gym - Norway

Men's Athletic Fitness +178 cm
1. Jonas Aleksander Nilsen - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Nicolai Christian Holthe - Team ToppForm - Norway
3. Didrik Rommen Olsen - Team ToppForm - Norway
4. Joseph Tekie - Gavelo Top Team - Sweden
5. Wuttipong Halvorsen - Team Fitness4u - Norway
6. Stian Schanche - Kaliber Gym Fkk - Norway

Overall Athletic Fitness Damer
Marie Vagstad Eldring - Atletix Fitness Klubb - Norway

Overall Atlhetic Fitness Herre
Jim Kullenstjärna - Team Body Science - Sweden

Women's Body Fitness -163 cm
1. Maria Ebeltoft - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Lill Nikolaisen - Team ToppForm - Norway
3. Vilma Šalaševičiūtė - Team Tauras Gym - Lithuania
4. Jannike Rønnestad - Team Fitness4u - Norway
5. Arti Sharma Lopes - Team 24 Fitness - Norway
6. Heidi Charlotte Løvdal - Team 24 Fitness - Norway

Women's Body Fitness -168 cm
1. Lisa Van Es - Team BodyTech Bergen - Norway
2. Stephanie Watson - Team 24 Fitness - Norway
3. Yvonne Hansen - Team ToppForm - Norway
4. Marianne Skåden - Harald's Gym - Norway
5. Beathe Kristin Nordby - Team ToppForm - Norway
6. Deimante Slivinskaite - Team Tauras Gym - Lithuania

Women's Body Fitness +168 cm
1. Sonata Ilijonskienė - Team Tauras Gym - Lithuania
2. Nina Furseth - Team 24 Fitness - Norway
3. Hugrun Arnadottir - Iceland
4. Gro Elisabeth Johansen - Team Obsessed - Norway
5. Rikke Kiraly - Team Kristina Dybdal - Denmark
6. Liselotte Krosvik - Team ToppForm -Norway

Women's Body Fitness Master Open
1. Lisbet Hjartholm - Team BodyTech Bergen - Norway
2. Synnøve B. Belden - Team 24 Fitness - Norway
3. Nina Indset - Colosseum Kk - Norway
4. Annika Olsen - Harald's Gym - Norway
5. Birgitte Moos - Moos Muscle Team - Denmark
6. Valeria Haugseth - Colosseum Kk - Norway

Overall Women's Bodyfitness
1. Maria Ebeltoft - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Lisa Van Es - Team BodyTech Bergen - Norway
3. Lisbet Hjartholm - Team BodyTech Bergen - Norway
4. Sonata Ilijonskienė - Team Tauras Gym - Lithuania

Men's Physique -178 cm
1. Alexander Myhrvold - Colosseum Kk - Norway
2. Law Shala - Team Scandinavian Nutrition - Sweden
3. Dennis Johansen - Kaliber Gym Fkk - Norway
4. Stian Lindblad - Team ToppForm - Norway
5. Reagan Kaziangani -Team 24 Fitness - Norway
6. Rudolf Skjeggerud - Team Sporty 24 - Norway

Men's Physique +178 cm
1. Jelani Ask - Team 24 Fitness - Norway
2. Rashid Anwar - Harald's Gym - Norway
3. Sverre Wiik - Team Obelix - Norway
4. Anders Myhrvang - Team 24 Fitness - Norway
5. Marshall Whiteway - Kaliber Gym Fkk - Norway
6. Tom Ivar Persen - Team 24 Fitness - Norway

Overall Men's Physique
Alexander Myhrvold - Colosseum Kk - Norway

Men's Classic Bodybuilding -180 cm
1. Darius Minkevicius - Team Tauras Gym - Lithuania
2. Marius Megelaitis - Team Progress Gym - Lithuania
3. Robert H Berg - Team Body Science - Sweden
4. Edmund Johansen - Team 24 Fitness - Norway
5. Thomas Hjelde Thoresen - Kaliber Gym Fkk - Norway
6. Bård Grongstad - Stavanger Fitness Team - Norway

Men's Classic Bodybuilding +180 cm
1. Marc Skovsbøg - Team Busted - Denmark
2. Linus Carlén - Exhale Gym - Sweden
3. Kjetil Steiro Fimland - Team Live Fit Bergen - Norway
4. Roger Bakkeli - Team Fitness4u - Norway
5. Lars Fairing - Team Fairing - Sweden

Overall Men's Classic Bodybuilding
Darius Minkevicius - Team Tauras Gym - Lithuania

Women's Physique Open
1. Elena Stasiukyniene - Team Tauras Gym - Lithuania
2. Christine Risjord - Team Toppform - Norway
3. Christina Schwartz - Denmark

Men's Bodybuilding -80 kg
1. Tomas Bendoraitis - Team Tauras Gym - Lithuania
2. Deme Laszlo - Team Olimp - Sweden
3. Rune Myhrvang - Team 24 Fitness - Norway
4. Mats Ljung - Team MM Sports - Sweden
5. Morten Vedøy - Team 24Fitness - Norway
6. Steffan Larsen - Team Toppform - Norway

Men's Bodybuilding -90 kg
1. Fadel Alkhamisi - AA Elite Fitness Gym - Sweden
2. Andre Erik Thesen - Stavanger Fitness Team - Norway
3. Mindaugas Giedris - Team Tauras Gym - Lithuania
4. Marius Balazinski - Poland
5. Søren Olesen - Moos Muscle Team - Denmark
6. Egidijus Letkauskas - Team Progress Gym - Lithuania

Men's Bodybuilding -100 kg
1. Linas Račas - Team Progress Gym - Lithuania
2. Ralph Decelis - Malta
3. Thomas Pihl Larsen - Denmark
4. Rasmus Rasmussen - Team Loaded - Denmark
5. Marius Jakubonis - Team Jega ir Grozis Gym - Lithuania

Men's Bodybuilding +100 kg
1. Tomasz Bobrowski - Team Violetta Bydgoszcz - Poland
2. Lars Östling - Sweden
3. Piotr Sevcenko - VKFS Vilnus - Lithuania

Overall Men's Bodybuilding
1. Tomas Bendoraitis - Team Tauras Gym - Lithuania
2. Tomasz Bobrowski - Team Violetta Bydgoszcz - Poland
3. Fadel Alkhamisi - AA Elite Fitness Gym - Sweden
4. Linas Račas - Team Progress Gym - Lithuania

Beste posør damer:
Elena Stasiukyniene - Team Tauras Gym - Lithuania

Beste posør herrer:
Andre Erik Thesen - Stavanger Fitness Team - Norway

Women's Bikini Fitness -163 cm
1. Sandra Kjøsnes Jokic - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Linda Michelle Larsen - Team 24 Fitness - Norway
3. Caroline Aspenskog - Team SixDeuce - Sweden
4. Laura Klimaviciene - Team Tauras Gym - Lithuania
5. Maiken Stinnerbom - Kaliber Gym Fkk - Norway
6. Karoline Kjærnes - Team ToppForm - Norway

Women's Bikini Fitness -168 cm
1. Silje Eriksen - Harald's Gym - Norway
2. Paola Jepez - Team ToppForm - Norway
3. Julie Schive Hovde-Hagen - Kaliber Gym Fkk - Norway
4. Linn Tiller - Kaliber Gym Fkk - Norway
5. Ingrid Avelsgaard - Team 24 Fitness - Norway
6. Rasa Selemonavičiūtė - Team Progress Gym - Lithuania

Women's Bikini Fitness +168 cm
1. Jannicke Hustad - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Stine Tangen Knutsen - Kaliber Gym Fkk - Norway
3. Christina Sjursen - Team BodyTech Bergen - Norway
4. Svanhild Karlsrud - Harald's Gym - Norway
5. Gerda Mekunaite - Hercules Fkk - Norway
6. Lea Skaten - Team BodyTech Bergen - Norway

Overall Women's Bikini Fitness
1. Sandra Kjøsnes Jokic - Kaliber Gym Fkk - Norway
2. Silje Eriksen - Harald's Gym - Norway
3. Jannicke Hustad - Kaliber Gym Fkk - Norway

 


Joachim Pedersen 

Joachim har vært ansvarlig redaktør siden han startet opp Treningsforum i 2001. Han begynte å trene vekter i ungdomsårene og har over 15 års erfaring med trening og kosthold. Joachim har lang fartstid innen fitnessbransjen og brenner for det han driver med.

Oslo Grand Prix 2018

Fitness07.04.2018313

Oslo Grand Prix er tidenes muskelshow. Se video, bilder og resultater.

Oslo Grand Prix 2017

Fitness01.04.2017342

Vårens største muskeleventyr - Oslo Grand Prix. Se bilder, video og reportasje.!

Oslo Grand Prix 2016

Fitness10.04.2016478

Se bilder, video, intervjuer og resultater fra Oslo Grand Prix 2016.
310 deltakere er påmeldt til konkurransen.

Oslo Grand Prix 2018

Fitness07.04.2018313

Oslo Grand Prix 2017

Fitness01.04.2017342

Oslo Grand Prix 2016

Fitness10.04.2016478

Kan du spise sent på kvelden og hvor mye?
Dette programmet er perfekt for hjemmetrening eller hvis du har dårlig tid.

Hvordan få mer ut av markløft?

Trening27.05.202040

Slik får du mer ut av markløft.
Dette er miniguiden på hvordan du skal holde deg slank.
Da kan denne metoden være noe for deg.