Visning av honnørposter for Jonas S.K
|
Sider: 1 23 ... 7
|
22
|
Bilder / Bilder av Medlemmene / Sv: Holstad's logg
|
02. oktober 2010, 01:31
|
Thanks mate, men veit du om d e sann ej kan ha vektene i sjøl? Eller e d sann ferdi greie? Edit; Fant det ut Nice |
Honnør gitt av : Bjarne G.T., 08. oktober 2010, 13:15
|
|
26
|
Trening / Strongman / Sv: WSM 2010 Sun city South Africa 15-22 September
|
18. august 2010, 20:03
|
http://www.theworldsstrongestman.com/story_19.php
Skog i gruppe med Poundstone å Terry Hollands.
QUALIFICATION (5 groups @ 6 athletes, 6 events per heat): 15th to 18th of September
GROUP EVENT No. athletes per event COMPETITORS EVENT LOCATION GRP 1 Medley 3 or 6 Mark Felix Sun City Grass 1 2 Truck Pull 1 Solvi Petursson Whisky Walk 3 Power Stairs 2 Sergii Romanchuk Amphitheatre 4 Deadlift - reps 1 Brian Shaw Amphitheatre 5 Apollon's Axle 2 Ettiene Smit Monkey Square 6 Loading Race 2 or 3 Stoyan Todorchev Valley of the Waves GRP 2 1 Giant Farmer's Walk 3 or 6 Terry Hollands Sun City Grass 2 Power Stairs 2 Hennie Jordan Amphitheatre 3 Deadlift - reps 1 Alexander Klyushev Amphitheatre 4 Africa Stone 1 Derek Poundstone Bridge of Time 5 Overhead lift 1 Richard Skog Monkey Square 6 Loading Race 2 or 3 Robert Szczepanski Valley of the Waves GRP 3 1 Medley 3 or 6 Kostiantyn Ilin Sun City Grass 2 Truck Pull 1 Ervin Katona Whisky Walk 3 Power Stairs 2 Janusz Kulaga Amphitheatre 4 Deadlift - reps 1 Vytautas Lalas Amphitheatre 5 Dumbell for reps 2 Travis Ortmayer Monkey Square 6 Loading Race 2 or 3 Darren Sadler Valley of the Waves GRP 4 1 Giant Farmer's Walk 3 or 6 Nick Best Sun City Grass 2 Squat Lift - reps 1 Warrick Brant Amphitheatre 3 Africa Stone 1 L-P Jean Bridge of Time 4 Apollon's Axle 2 Agris Kazelniks Monkey Square 5 Deadlift hold with Cars 2 Zydrunas Savickas Valley of the Waves 6 Loading Race 2 or 3 Laurence Shahlaei Valley of the Waves GRP 5 1 Medley 3 or 6 Johannes Arsjo Sun City Grass 2 Squat Lift - reps 1 Jason Bergmann Amphitheatre 3 Africa Stone 1 Misca Koklyaev Bridge of Time 4 Overhead Lift 1 Dave Ostlund Monkey Square 5 Deadlift hold with Cars 2 Canada's National Champ Valley of the Waves 6 Loading Race 2 or 3 Mark Westaby Valley of the Waves Reserve: Rob Frampton Reserve: Frankie Sheun FINAL 21st-22nd September Tues 1 21st Sept 1 Loading Race 2 or 5
2 Keg Toss 1 3 Giant Wooden Log for Max 1 4 Whisky Barrel Carry 2 5 Car Deadlift - reps 6 Atlas Stones ALL EVENTS, TIMES AND LOCATIONS ARE SUBJECT TO CHANGE |
Honnør gitt av : 095378, 18. august 2010, 20:18
|
|
30
|
Trening / Strongman / Sv: Andre kvalikkstevne for WSM 2010 - Mohegan Sun...
|
26. april 2010, 20:24
|
det er mange å velge i og alle kan ikke stille på hver konkuranse... richard stilte i sør afrika det gjorde ikke årsjø.. veit du om richard har vært invitert a? å ikke bare takket nei?
nei det vet jeg ikke. alt jeg sa var at det var litt rart. vi får så å si 0 info om skog så det er ikke godt å vite hva som skjer med den mannen. |
Honnør gitt av : A. Holstad, 26. april 2010, 20:33
|
|
|